Apr-impet - o firmie

Importer narzędzi do warsztatów i innowacyjnych technologii

APR IMPET jest stosunkowo młodą firmą działającą od 2010 roku. Jednakże nasze doświadczenie oparte jest na znacznie wcześniejszej, wieloletniej współpracy z wieloma znaczącymi klientami z branży motoryzacyjnej, jachtowej oraz meblarskiej. Naszym celem jest promowanie nowych, innowacyjnych technologi, których zastosowanie pozwala na zwiększanie wydajności, efektywności a co za tym idzie oszczędności w procesach produkcyjnych.

Naszą działalność rozpoczęliśmy (2010 rok) od współpracy z koreańskim producentem materiałów ściernych firmą Sun Abrasives Co. LTD. Ideą APR IMPET było i jest wdrażanie, promowanie produktów SUNMIGHT na polskim rynku. Z racji innowacyjności i nowej technologi (w ówczesnym czasie) główny naciski położyliśmy na Sunmight FILM (materiał o podłożu foliowym). Dzisiaj, wśród wielu klientów rozpoznawany jako materiał o najwyższej jakości.

Z początkiem 2015 roku rozpoczęliśmy współpracę z brytyjskim producentem urządzeń antystatycznych STATIC SOLUTIONS, Jednym z ostatnich produktów opartym na najnowszej technologii jest STAT GUN – bezprzewodowe urządzenie jonizujące do eliminacji napięć elektrostatycznych.

Zapraszamy do współpracy.